close
تبلیغات در اینترنت
انتخابات
نیمه شعبان

واکنش جلیلی به فتنه دراویش، سخنان روحانی و نامه احمدی نژاد/ انتخابات همان رفراندم بود، پاسخ دهید در این چند سال چه کرده اید؟

عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام ادامه داد: به تحرکات ۲-۳ روز‌گذشته توجه کنید، وقتی که یک سخنرانی به هم می‌خورد چه جنجالی برپا میکنند و تعابیری مثل «چماق به‌دست‌ها»، «نیروهای سرخود» و ... را مطرح می کنند اما اگر بهترین جوانان این مملکت توسط بدترین رفتار‌های داعشی شهید و مجروح شوند، در رسانه‌هایشان حتی به این موضوع اشاره هم نمی‌کنند و حتی‌ به لحاظ حرفه‌ای نیز آن خبر را منتشر نمی کنند!

گروه سیاسی-رجانیوز: سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی صبح پنجشنبه در چهارمین همایش بین المللی «تحجر و اسلام آمریکایی» در مشهد گفت: «اسلام امریکایی» وقتی می‌بیند ملتی اینگونه مقاومت می‌کند، باید ملت را در این مسیر یا دچار «انحراف» کند، یا «انصراف».
به گزارش رجانیوز، جلیلی با تاکید بر اینکه راه دشمن برای انصراف ملت از مقاومت «فتنه زرد» است، افزود: یک ضلع فتنه زرد، این است که مسائل دسته چندم جای مسائل اصلی قرار گیرد.
عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام ادامه داد: به تحرکات ۲-۳ روز‌گذشته توجه کنید، وقتی که یک سخنرانی به هم می‌خورد چه جنجالی برپا میکنند و  تعابیری مثل «چماق به‌دست‌ها»، «نیروهای سرخود» و ... را مطرح می کنند اما اگر بهترین جوانان این مملکت توسط بدترین رفتار‌های داعشی شهید و مجروح شوند، در رسانه‌هایشان حتی به این موضوع اشاره هم نمی‌کنند و حتی‌ به لحاظ حرفه‌ای نیز آن خبر را منتشر نمی کنند!

جلیلی تصریح کرد...

 ادامه مطلب


درباره : حوادث , انتخابات , داعش , فتنه , بصیرت , نفوذ , دشمن , شهید ,
بازدید : 7
[ جمعه 04 اسفند 1396 ] [ 22:19 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

احتمال افزایش مرگ‌های ناشی از سرمازدگی به دلیل سرما 

پزشکی قانونی کشور: با تداوم بارش برف و پیش‌بینی برودت هوا، احتمال افزایش مرگ بر اثر سرمازدگی به ویژه در مورد افرادی که بی سرپناه بوده و یا در راه مانده‌اند، وجود دارد.

 

 
لینک ثابت

درباره : معیشت , حقوق های نجومی , حوادث , انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 8
[ یکشنبه 15 بهمن 1396 ] [ 0:1 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

سعید جلیلی: ما مثل اهالی فتنه نیستیم که بگوییم تقلب شد. ما می‌گوییم این دولت نتیجه انتخاب و نظر مردم است و باید برای حل مشکلات به همین دولت کمک کرد. باید «مطالبه تخصصی» کرد تا در نهایت خروجی همین دولت به نفع کشور و حل مشکلات مردم باشد.لینک ثابت

درباره : معیشت , انتخابات , فتنه , برجام , بصیرت ,
بازدید : 10
[ شنبه 30 دي 1396 ] [ 0:44 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

مرجع تقلید شیعیان گفت: خداوند در قرآن فرمود با کفار بجنگید، چون اینها به عهد و پیمان خود وفادار نیستند، اهل امضاء و برجام و اینها نیستند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به‌نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی اسراء، آیت‌الله جوادی آملی در دیدار جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره بر ضرورت شناخت زمان و عصر در کلام اهل‌بیت(ع) اظهار داشت: روایتی را که مرحوم کلینی و سایر محدثان نقل کرده‌اند کسی که زمانِ خود را بشناسد امر بر او مشتبه نمی‌شود، که منظور از زمان، آن متزمّن است وگرنه زمان‌شناسی به‌معنای تاریخ نیست.

وی خاطرنشان کرد: حوادث مهمی که در زمان رخ می‌دهد به نام متزمّن، اگر کسی اینها را بشناسد امر بر او مشتبه نمی‌شود، همچنین این حدیث نورانی به ما می‌گوید شما وقایع جهان را کاملاً باید رصد کنید، حق و باطل اینها را باید بشناسید، راه برون‌رفت از باطل و گرایش به حق را هم بشناسید و عمل کنید، این روایت به ما می‌گوید عمیق باشید و متزمّن‌ها را خوب بشناسید تا از زمانه عقب نمانید.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد...

 ادامه مطلب


درباره : حقوق های نجومی , انتخابات , فتنه , برجام , آمریکا , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 7
[ یکشنبه 26 آذر 1396 ] [ 20:57 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

شاهدان عینی در تماس‌های مکرر اینترنتی و تلفنی از برهنه کردن و بازداشت مسافران ایرانی توسط مأموران فرودگاه بلگراد صربستان خبر دادند.

 

براساس گزارش شاهدان عینی، مأموران فرودگاه بلگراد صربستان پس از ورود ایرانیان به این فرودگاه، آنها را بازداشت کرده و زن و مرد را در حضور یکدیگر و سایر مسافران آن فرودگاه برهنه و تحت بازرسی بدنی قرار دادند!

 

مسافران و شاهدان تصریح کردند که چند روز پیاپی آنها را در داخل یک فنس در مجاورت سرمای شدید هوا قرار داده‌ و هیچ‌گونه مواد غذایی اختیار آنها نگذاشته‌اند. در این بین تنها عده‌ای که شرایط مهیای پرواز را داشته‌اند، موفق به بازگشت شده‌اند. مجموع این رفتارهای ناشایست هم تنها مختص ایرانی‌ها بوده است. 

 

بی‌مسئولیتی سفارت ایران در صربستان به عنوان ذی‌صلاح‌ترین مرجع برای پیگیری چنین هتک حرمتی محل ابهام و سؤال است چراکه تماس این افراد با سفارت ایران در صربستان نیز متأسفانه نتیجه‌ای در پی نداشته است و با بی‌اعتنایی مواجه شده است. بنابر اظهارات شاهدان...

 ادامه مطلب


درباره : حوادث , انتخابات , بصیرت , ابتذال ,
بازدید : 8
[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 15:10 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

چند پرسش معلمان از مسئولان/چرا واقعه طبس و ۱۳ آبان را به کتب درسی بازنگرداندید؟ تعدادی از معلمان منطقه ۱۷، درباره حذف برخی مفاهیم از کتاب‌های درسی همچون ۱۳ آبان و واقعه طبس پرسش‌هایی را از مسئولان تدوین کتب درسی مطرح کردند.لینک ثابت

درباره : انتخابات , فتنه , برجام , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 7
[ چهارشنبه 03 آبان 1396 ] [ 21:52 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

برادر زاده جلال طالبانی خطاب به بارزانی نوشت: مایلم به تو اطلاع دهم که فرصت کوچکی در برابرمان باقی مانده و تو می‌توانی با یک دستور به عنوان مسئول اصلی این فاجعه، از خسارت‌های بیشتر جلوگیری کنی.

 

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم،"آراس شیخ جنگی" برادرزاده جلال طالبانی و منشی شخصی وی بار دیگر با انتشار نامه‌ای سرگشاده، از مسعود بارزانی خواست استعفا دهد.
در این نامه آمده است:
جناب آقای مسعود بارزانی
با سلام و احترام
این دومین باری است که مخلصانه نامه‌ای برای تو می‌فرستم و از تو می‌خواهم که در این فرصت کوچکی که برای حل بحران کنونی میان اقلیم کردستان و دولت مرکزی باقی مانده است، استعفا بدهی.

فکر نمی‌کنم نیازی باشد که یادآوری کنم در مورد اتفاقات گذشته چه موضعی داشته‌ام، اما آنچه امروز برای من مهم است...

 ادامه مطلب


درباره : انتخابات , داعش , فتنه , رژیم صهیونیستی , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 7
[ شنبه 22 مهر 1396 ] [ 0:12 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق خیانت به منطقه بود/ رژیم صهیونیستی به‌دنبال ایجاد «اسرائیل جدید» در منطقه است.

حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق را خیانت به منطقه و موجب تهدید آینده آن، خواندند و تأکید کردند: ایران و ترکیه باید در مقابله با این حادثه، هر اقدام ممکن را انجام دهند.

 

'گروه سیاسی-رجانیوز: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (چهارشنبه) در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه و هیئت همراه، با تأکید بر لزوم افزایش همکاری‌های اقتصادی دو کشور،  توافق و همکاری ایران و ترکیه در مسائل مهم دنیای اسلام را بسیار مهم و اثرگذار خواندند و با اشاره به منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی از برگزاری همه‌پرسی در منطقه کُردستان عراق، خاطرنشان کردند: آمریکا و قدرت‌های خارجی، غیرقابل اعتماد و به دنبال ایجاد یک «اسرائیل جدید» در منطقه هستند.


به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به مشکلات جدی در جهان اسلام از شرق آسیا و میانمار تا شمال افریقا، گفتند: در مقابل این مشکلات، اگر ایران و ترکیه در مسئله‌ای به توافق دست پیدا کنند، آن توافق قطعاً محقق خواهد شد و نفع آن به هر دو کشور و به دنیای اسلام خواهد رسید.
ایشان با تأکید بر لزوم گسترش همکاری‌های اقتصادی دو کشور، افزودند: متأسفانه با وجود ظرفیت‌های فراوان، سطح همکاری‌های اقتصادی در چند سال اخیر هیچ پیشرفتی نکرده و باید در این خصوص، بیش از پیش تلاش و فعالیت کرد.


رهبر انقلاب اسلامی با ابراز خرسندی از همکاری‌های ایران و ترکیه در اجلاس آستانه و روند رو به بهبود قضایای سوریه در اثر این همکاری‌ها، افزودند...

 ادامه مطلب


درباره : آشتی ملی , ولی فقیه , انتخابات , رژیم صهیونیستی , بصیرت , نفوذ , دشمن ,
بازدید : 11
[ جمعه 14 مهر 1396 ] [ 19:55 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

آیت الله نوری همدانی: در انتخابات با رقیب هراسی وعده‌هایی به مردم داده شد که باید به آن‌ها عمل شود/ مسئولین دولتی همین که پای خود را از دفتر بیرون می گذارند نصایح و نظرات مراجع را فراموش می کنند.

 

گروه سیاسی - رجانیوز، حضرت آیت‌الله نوری همدانی در ارتباط با بی‌اعتنایی دولتی ها به نصایح و نظرات مراجع تقلید، گفت: بارها در دیدار مسؤولان اعلام کردیم که دیرکرد بانک ها حرام است؛ ولی متاسفانه به این نصایح کم توجهی می‌شود.
 
 حضرت آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار معاون وزیر امور خارجه با اشاره به کشتار مردم میانمار، در سخنانی گفت: مسئله میانمار تنها مشکل جهان اسلام نیست و جهان اسلام از مشکلات بسیار زیادی رنج می برد.
 
وی بزرگترین علت بروز این مشکلات را بی توجهی به تعالیم قرآنی عنوان کرد و افزود: در اسلام احکام و تعالیم قرآنی به مرز جغرافیای خاصی اختصاص ندارد و وظیفه هر مسلمانی است که در هرکجا ظلمی مشاهده کرد در برابر ظالم بایستد و از حق مظلوم دفاع کند.
 

استاد درس خارج فقه حوزه علمیه قم با انتقاد از اهدای جایزه صلح نوبل به خانم سوچی  درمیانمار، تصریح کرد...

 ادامه مطلب


درباره : معیشت , انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ , ابتذال ,
بازدید : 7
[ جمعه 14 مهر 1396 ] [ 19:48 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

نخست‌وزیر عراق امروز سه‌شنبه دو شرط را برای گفت‌وگو با اقلیم کردستان مطرح کرد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از سومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق در سخنانی خاطرنشان کرد، قانون اساسی پایه و اساس برای مذاکره با اقلیم کردستان است.
 
وی شرط پایبندی به قانون اساسی و لغو نتایج همه‌پرسی را جهت گفتگو با اقلیم کردستان مطرح کرد.

العبادی تاکید کرد که سفرهای انسانی به اقلیم کردستان ادامه دارد.

نخست‌وزیر عراق نسبت به اقدام اقلیم کردستان در جمع‌کردن نیروهای نظامی در استان کرکوک هشدار داده و این اقدام را امری خطرناک خواند.

وی همچنین گفت: اینکه شرایط بر مناطق مورد مناقشه به زور تحمیل شود یک امر غیر قابل قبول است.

العبادی خواهان اداره مناطق مورد مناقشه به صورت مشترک و به رهبری دولت فدرال بغداد شد.

 لینک ثابت

درباره : آشتی ملی , انتخابات , رژیم صهیونیستی , بصیرت ,
بازدید : 6
[ جمعه 14 مهر 1396 ] [ 19:40 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

ماجرای قهر شهید رجایی از سر سفره عریض و طویل/ وقتی رئیس جمهور با اتوبوس شرکت واحد به محل سخنرانی می رود.

آقای رجایی کمی نان برداشت و شروع کرد نان خالی خوردن. آقای طبسی گفت: آقای رجایی چرا غذا میل نمی‌فرمائید؟ رو کرد به آقای چراغچی نامی که مستخدم آنجا بود گفت: برای آقای رجایی غذا بکش. آقای غفوری‌فرد آمد غذا را بردارد که خودش بریزد، آقای رجایی ممانعت کرد.

 

گروه سیاسی - رجانیوز، در سمعی و بصری سپاه کار می کردم و وظیفه عکاسی از سفر مقامات کشور به مشهد بر عهده ام بود.
 
شهید رجایی به عنوان رئیس جمهور به مشهد آمد. از لحظه ای که شهیدرجایی وارد مشهد شد از ایشان عکس تهیه کردم. نحوه استقبال از ایشان برخلاف کسانی که می آمدند مشهد، متفاوت بود. ایشان سوار ماشین شخصیتی نشد و گفت با اتوبوس شرکت واحد می‌آیم. یک اتوبوس شرکت واحد تهیه کردند و مسیر فرودگاه تا حرم را رجایی با اتوبوس آمد.
 
شهید رجایی بعد از نماز ظهر در حرم سخنرانی داشت و بسیار روی مساله مستضعف و حمایت از قشر آسیب‌پذیر جامعه در سخنرانی‌اش تکیه کرد. سخنرانی تمام شد و ما رفتیم دارالضیافه برای ناهار.
 
آن روز جمعی که حاضر شده بودند، بیش از زمانهای دیگر بود. سفره‌ای که انداخته بودند خیلی عریض و طویل بود و نوع غذایش نسب به غذاهای سایر پذیرایی‌ها متفاوت بود. یعنی مقداری شکیل‌تر و با تنوع غذایی بیشتر.
 
 
من جوری نشستم که مقابلم آقای رجایی بود. ایشان که نشست پای سفره، آقای طبسی سمت راست ایشان نشست. آقای غفوری فرد استاندار وقت خراسان هم سمت دیگر نشست.
 

آقای رجایی کمی نان برداشت و...

 

 برای عضویت در کانال تلگرامی بصیرت کلیک کنیدادامه مطلب


درباره : معیشت , انتخابات , بصیرت , شهید ,
بازدید : 7
[ پنجشنبه 09 شهريور 1396 ] [ 14:25 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

نعمت زاده در مراسم تودیع: اسلام مانع حضور سرمایه گذاری خارجیست؛ اصلاح نظام بانکی را به خارجی ها بسپارید / اجرای نسخه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول توسط سیف و نعمت زاده چه بلایی بر سر اقتصاد کشور آورد؟

اصلاحات نظام پولی و بانکی بر اساس این طرح تدریجی و با حفظ وضع موجود و البته با اعمال مقررات جدید خواهد بود تا بانکهای موفق در این رقابت تشویق شوند و بانکهای ضعیف به تدریج با نقصان مجوز روبرو می شوند. با چنین روشی می توان گفت که نظام پولی و بانکی کشور می تواند در خدمت اقتصاد مقاومتی باشد و گرنه در وضع موجود نظام پولی و بانکی در برابر اجرای اقتصاد مقاومتی شدیداً مقاوم است. در عین حال این طرح کاملاً با تجارب و استانداردهای جهانی و بانکداری بین الملل هماهنگی های لازم را دارد.

 

گروه اقتصاد – رجانیوز: محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) دولت یازدهم در مراسم تودیع خود مجددا حرف ناصحیح سال 94 خود را تکرار کرد و برای نظام اقتصادی کشور نسخه مدیر خارجی را پیچید. البته از وی که در چهار سال گذشته تمام تلاش خود را برای اعطای بدون چشم داشت بازار داخلی به صنایع خارجی را نمود این حرف ها دور از انتظار به نظر نمی رسید.

به گزارش رجانیوز؛ وزیر سابق صمت در مراسم تودیع خود که در روز جاری برگزار شد اظهار داشت:


در حال حاضر رفتار بانک‌های خارجی با سرمایه‌گذاران ایرانی بسیار بهتر از بانک‌های کشور است و در این مورد می‌توانم 10 مثال بیاورم. چهار سال عضو شورای پول و اعتبار بودم، برخی تصمیمات خیلی کارایی ندارند، سیستم بانکی باید اصلاح شود و حتی اگر لازم است باید یک گروه از کشورهای پیشرفته و اروپا بیایند مسائل نظام بانکی را بررسی کنند و برایش نسخه بپیچند. برای جذب سرمایه‌گذار، تنها قوانین و یا اسلام و دین نمی‌تواند مد نظر قرار گیرد بلکه کوچکترین حرکت نادرست باعث فرار سرمایه‌گذاران می‌شود.

 

نعمت زاده پیش از این در مهر 94 گفته بود...

 

 

 

  برای عضویت در کانال تلگرامی بصیرت کلیک کنیدادامه مطلب


درباره : معیشت , حقوق های نجومی , انتخابات , فتنه , برجام , بصیرت , نفوذ , دشمن , فساد مالی ,
بازدید : 8
[ سه شنبه 07 شهريور 1396 ] [ 21:14 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

تحمل شنیدن صدای مخالف را داشته باشید/ آمارهای اقتصادی به طور واقعی نشان دهنده وضع کشور نیست/ در دیپلماسی به هنجارهای انقلابی افتخار و از ایستادگی مقابل سلطه احساس عزت کنید.

ایشان افزودند: آمارهای ارائه شده در بخش اقتصاد بر اساس مبانی علمی مطرح می‌شود، اما این آمارها به‌طور کامل و در همه‌جا، نشان دهنده وضع واقعی کشور و زندگی مردم نیست، بنابراین در این میان مشکلی وجود دارد که باید آن را شناخت و حل کرد.بر اساس این آمارها، تورم از چند ده درصد به زیر ده درصد رسیده، اما آیا قدرت خرید مردم و ارزشی پول ملی نیز در همین مقیاس، بالا رفته است؟

 

گروه سیاسی-رجانیوز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) به مناسبت هفته دولت در دیدار با رئیس جمهور و اعضای دولت دوازدهم، با اشاره به ضرورت «کار و تلاش جهادی و مضاعف مسئولان برای رفع مشکلات»، با بیان توصیه های «شخصیتی، رفتاری و کاری» به اعضای هیأت دولت، «اقتصاد و مسائل معیشتی مردم» را مهمترین مسئله کشور برشمردند و تأکید کردند: جهت گیری‌ها باید از «اقتصاد رانتی و نفتی» به «اقتصاد مولّد و مردمی» تغییر یابد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر انقلاب اسلامی با گرامی‌داشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به‌عنوان دو نام ماندگار و نمادین، گفتند: با اینکه دوران مسئولیت این دو بزرگوار، بسیار کوتاه بود و نمی‌توان قضاوتی درباره عملکرد اجرایی آنان داشت، اما همواره از این دو شهید عزیز به نیکی و با تجلیل یاد می‌شود که علت آن، روحیات شخصیتی و مدیریتی آنان، همچون «انقلابی، مؤمن و صادق بودن» است.
 

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه روحیات شهیدان رجایی و باهنر باید سرلوحه همه مسئولان و دولتمردان باشد، از زحمات و تلاشهای دولت یازدهم و وزیرانی که در دولت دوازدهم حضور ندارند، قدردانی کردند و افزودند...

 

 برای عضویت در کانال تلگرامی بصیرت کلیک کنیدادامه مطلب


درباره : معیشت , ولی فقیه , حقوق های نجومی , انتخابات , فتنه , برجام , بصیرت , نفوذ , فساد مالی ,
بازدید : 3
[ شنبه 04 شهريور 1396 ] [ 23:47 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()
[ پنجشنبه 02 شهريور 1396 ] [ 23:56 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

مشاور عالی فرمانده کل قوا با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، صبح روز دوشنبه ۳۰ مردادماه ۱۳۹۶ سرلشکر سید یحیی صفوی ، مشاور عالی فرمانده کل قوا با آیت الله هاشمی شاهرودی،  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل دفتر آیت الله هاشمی شاهرودی دیدار و گفتگو کرد.
 

در این دیدار، سردار صفوی ضمن تبریک انتصاب آیت الله هاشمی شاهرودی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری، از خداوند متعال برای ایشان  مزید توفیقات را   مسألت کرد و با اشاره به وضعیت جهان اسلام به خصوص اخبار مبارزه با تروریست های تکفیری و داعش در سوریه و عراق گفت...

 ادامه مطلب


درباره : انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 6
[ دوشنبه 30 مرداد 1396 ] [ 17:45 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

وزیر جدید دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در وزارت دفاع، کار خود را آغاز کرد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، پس از رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به امیر سرتیپ امیر حاتمی به عنوان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح وی بلافاصله با حضور در وزارت دفاع با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام دفاع مقدس کار خود را در این وزارتخانه آغاز کرد.
 
امیر حاتمی که در بدو ورود به وزارت دفاع مورد استقبال سردار دهقان قرار گرفته بود در نشستی کوتاه با ایشان پیرامون مسائل وزارت دفاع گفتگو کرد.
 
گفتنی است امیر سرتیپ امیر حاتمی در جلسه رأی اعتماد امروز مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی رئیس جمهور اسلامی ایران با 261 رأی از نمایندگان مجلس و کسب بالاترین رأی به عنوان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.
 
قرار است مراسم رسمی تکریم و معارفه وزرای سابق و جدید وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز سه شنبه  در محل این وزارتخانه برگزار شود.
 
.
 
 
 

 لینک ثابت

درباره : انتخابات , ارتش , بصیرت ,
بازدید : 4
[ یکشنبه 29 مرداد 1396 ] [ 21:8 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

وزیر پیشنهادی دفاع گفت: در زمینه برنامه موشکی اقدامات خوبی انجام شده و تقویت این برنامه ادامه خواهد یافت.

 

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع (امروز، 21 مرداد ماه) در فراکسیون مستقلین ولایی در تشریح برنامه های خود اظهار داشت: برنامه ای واقعی و کاملا کاربردی از چند ماه قبل در حضور سردار دهقان و همکاری همه وزارت دفاع فارغ از اینکه چه کسی وزیر می شود، تهیه شده است.

وزیر پیشنهادی دفاع بیان کرد: از همه مبانی، تدابیر رهبری معظم انقلاب، سیاست های دولت، قانون برنامه ششم و قوانین موضوع در تهیه برنامه استفاده شده و کارهایی که باید انجام شود را در برنامه دیده ایم و پس از تأیید این برنامه می تواند اجرا شود.

وی افزود: بسیاری از موضوعات مورد خواست نمایندگان و نیروهای مسلح در برنامه وزارت دفاع برای 4 سال آینده دیده شده که برای اجرای آن به هماهنگی دولت، وزارت دفاع و نمایندگان نیاز داریم.

حاتمی متذکر شد...

 ادامه مطلب


درباره : انتخابات , ارتش , برجام , بصیرت , نفوذ , دشمن ,
بازدید : 10
[ شنبه 21 مرداد 1396 ] [ 22:47 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

در تجلیل از نمایندگانی که «تکرار» نشدند؛ از نمایندگانی که برای منافع کشور اشک ریختند تا نمایندگانی که برای عکس سلفی با زن اروپایی آبروریزی کردند.

انگار هم برجام از نظر رئیس مجلس غیراساسی است که در بیست دقیقه به تصویب رسیده و هم آبروریزی بین المللی نمایندگان و ابتذال در مجلس موضوع غیراساسی است . باید دید در فکر علی لاریجانی دقیقا چه موضوعی اساسی حساب می شود و ارزش وقت گذاشتن دارد.

 

گروه سیاسی - رجانیوز، «اشک دلواپسان درآمد»، «دلواپسان زمینگیر شدند»، «با تدبیر لاریجانی و رای قاطع مجلس برجام تصویب شد». این تیتر روزنامه هایی اصلاح طلب است که ذوق زدگی خود از تصویب بیست دقیقه ای برجام بدون بررسی کارشناسانه را جشن گرفته بودند و به دنبال توهم برداشته شدن تحریم ها در قبال نابودکردن صنعت هسته ای کشور سر از پا نمی شناختند.
 
 
عکس های گریه نمایندگانی که دلواپس منافع کشور بودند و فردای نافرجام برجام را می دیدند با عنوان زمین گیر شدن دلواپسان منتشر کردند غافل از اینکه عدم بررسی کارشناسی این سند و جلوگیری از مشکلات ساختاری آن نتیجه ای جز این ندارد که کشور این گونه زمین گیر شود که امروز آمریکا تحریم می کند و عراقچی مجبور است ماله به دست، ترمینولوژی سیاسی کشور را گسترش دهد و تفاوت های «نقض برجام» را با «نقض فاحش برجام» را توضیح دهد.
 
روز رای گیری برجام که علی لاریجانی در اقدامی شکفت انگیز و غیرقانونی مانع شنیده شدن گزارش کمیسیون ویژه برجام و حتی یک نماینده منتقد شد و زمینه تصویب 20 دقیقه ای این سند سرنوشت ساز را فراهم کرد تعدادی از نمایندگان مجلس به مخالفت با این شیوه پرداختد.
 
 
 علی اصغر زارعی یکی از کسانی بود که از ریز تا درشت برجام را از بر شده بود، غم دانستن حقایق و آینده برجام اجازه نمی داد ساکت بنشیند اما مجلس تحت امر لاریجانی این اجازه را برای صحبت کردن به وی نداد. نهایتا دکترزارعی بعد از فریادهایی که شنیده نشد و گریه هایی که به سخره گرفته شد از هوش رفت و به بیمارستان منتقل شد.
 
کار به همین جا ختم نشد و روح الله حسینیان هم به خاطر فشار زیاد آن روز راهی بیمارستان شد.
 
 
فردای همان روز، روزنامه های حامی دولت با انتشار تصاویر ناراحتی این نمایندگان به کاسبی سیاسی خود از این ناراحتی  پرداختند. ناراحتی هایی که امروز بیشتر ارزش و حقانیتش شناخته می شود.
 
 
این کجا و آن کجا؟
 
مقایسه تصویر نمایندگان در روز تحلیف که برای سلفی گرفتن با یک زن چشم آبی اروپایی خود را اینگونه کوچک می کنند با نمایندگانی قبلی که اینبار تکرار نشدند به خوبی نشان می دهد که عیار یک نماینده که حاصل سیاسی کاری و تکرار کردن است چقدر با نماینده ای که از روی دغدغه و تکلیف به مجلس رفته است متفاوت می باشد.
 
 
 
این ذوق زدگی و غرب زدگی تاجایی پیش می رود که قشقاوی معاون وزیر خارجی تبدیل به عکاس نمایندگان می شود و با گرفتن موبایل آنها شروع به عکاسی می کند!
 
مساله ای که فقط به رسانه های ایران محصور نشد و واکنش ها و تمسخرهای رسانه های بیگانه را نیز در پی داشت.
کاریکاتور نشریه ایتالیایی"لارپوبلیکا" کاریکاتوری را از سلفی حقارت کشید.
 
 
گاردین از «مسابقه در پارلمان ایران برای سلفی گرفتن با موگرینی» خبر داد و دیلی تلگراف نوشت: «دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا غافلگیر شد»
 
 
با این وجود علی لاریجانی با اعتراف به اینکه سلفی گرفتن نمایندگان لیست امید با موئگرینی سهل انگاری بود از تبدیل شدن آن به یک «موضوع اساسی» انتقاد کرد.
 
انگار هم برجام از نظر رئیس مجلس غیراساسی است که در بیست دقیقه به تصویب رسیده و هم آبروریزی بین المللی نمایندگان و ابتذال در مجلس موضوع غیراساسی است . باید دید در فکر علی لاریجانی دقیقا چه موضوعی اساسی حساب می شود و ارزش وقت گذاشتن دارد.
 
گفتنی است در برنامه از شرط نمایندگان سلفی گیر برای حضور در رسانه پرده برداشته شد. وحید یامین پور گفت: یکی از  حاضران در سلفی حقارت گفت تا مدیران صدا و سیما به خاطر انتشار این خبر عذرخواهی نکنند، پا در صدا و سیما نمی گذاریم!

 لینک ثابت

درباره : معیشت , انتخابات , فتنه , برجام , بصیرت , نفوذ , دشمن , ابتذال ,
بازدید : 7
[ پنجشنبه 19 مرداد 1396 ] [ 1:25 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

پس از انتشار خبر سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی، امروز از ماکت موگرینی که گفته شده است در خیابان کریم خان شیراز برای گرفتن عکس سلفی اقشارکم درآمد! بوده رونمایی شد!

 لینک ثابت

درباره : انتخابات , برجام , بصیرت , نفوذ , دشمن , ابتذال ,
بازدید : 5
[ پنجشنبه 19 مرداد 1396 ] [ 1:23 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

سرتیپ ستاد امیر حاتمی از سوی روحانی به عنوان گزینه پیشنهادی دفاع معرفی شد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، همزمان با اعلام و معرفی وزاری پیشنهادی دولت دوازدهم از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی جهت اخذ رای اعتماد، سوابق مدیریتی، نظامی و دفاعی امیر سرتیپ ستاد امیر حاتمی گزینه پیشنهادی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از سوی این وزارت خانه منتشر شد.
 
جزئیات سوابق حاتمی به شرح زیر است:
 
سرتیپ امیر حاتمی در سال ۱۳۴۵ در خانواده‌ای مذهبی و متدین در استان زنجان متولد و دوران تحصیل را در این شهر گذراند. وی همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به عضویت فعال بسیج و ارتش ج.ا.ا درآمد و با حضور در جبهه‌های دفاع مقدس توانست همگام با خیل عظیم ملت سرافراز ایران اسلامی به ندای امام و مقتدای خود حضرت روح‌الله (ره) لبیک گفته و در عملیات‌ مختلف جنگ تحمیلی به‌ویژه عملیات غرورآفرین مرصاد حضور فعال داشته باشد.
 
در کارنامه سرتیپ امیر حاتمی در ارتش جمهوری اسلامی ایران حضوری فعال و موثری در مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب و منافقین و تیم‌های نفوذی در مناطق عملیاتی شمال غرب و غرب کشور دیده می‌شود که در همین راستا به جهت نقش‌آفرینی چشمگیر در تأمین امنیت کشور موفق به اخذ تقدیرنامه از سوی فرمانده کل قوا شده است.
 

همچنین...

 ادامه مطلب


درباره : انتخابات , ارتش , بصیرت ,
بازدید : 12
[ پنجشنبه 19 مرداد 1396 ] [ 0:53 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 لینک ثابت

درباره : ولی فقیه , انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 4
[ جمعه 13 مرداد 1396 ] [ 10:53 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت‌الاسلام روحانی را به ریاست‌جمهوری منصوب کردند.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری صبح امروز (پنجشنبه) در حسینیه امام‌خمینی(ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به ریاست‌جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این حکم، انتخابات پر شور و رأی بالای شخصیتِ منتخب را نشانه تحکیم جمهوریت نظام خواندند و با تأکید بر اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی، به رئیس‌جمهور توصیه کردند که همت خود را متوجه استقرار عدالت و جانبداری از محرومان مستضعف و اجرای احکام اسلام ناب و تقویت وحدت و عزّت ملّی، و توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های عظیم کشور و صراحت در بزرگداشت ارزش‌ها و مبانی انقلاب اسلامی نماید.
 
متن حکم تنفیذ ریاست‌جمهوری که حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی آن را قرائت کرد به این شرح است:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
 

خداوند متعال را سپاس می‌گویم که...

 ادامه مطلب


درباره : ولی فقیه , انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 5
[ پنجشنبه 12 مرداد 1396 ] [ 21:42 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

جای شهید و جلاد در دهه 60 عوض نشود/بعضی ها می گویند چالش با قدرت ها هزینه دارد، سازش هم هزینه دارد/ تخلفاتی در انتخابات انجام شد که باید با جدیت پیگیری شود/ انقلابی گری را با اسم افراطی گری نفی نکنید/ برخی چه برنده شوند چه بازنده بی ظرفیتی نشان می دهند.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل تصریح کردند: توصیه می‌کنم به همه کسانی که اهل فکر و تامل هستند جای شهید و جلاد عوض نشود. ملت ایران در دهه ۶۰ مظلوم واقع شد.

 

 گروه سیاسی-رجانیوز:  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در اجتماع عظیم مردم در بیست و هشتمین سالگرد رحلت امام بزرگوار و همیشه زنده ملت، خمینی کبیر تأکید کردند: برخوداری از «روحیه، ذهن و عمل انقلابی» درس بزرگ امام راحل عظیم الشأن است و ملت ایران در پرتو اهداف و آرمانهای همچنان پر جاذبه امام و هوشیاری در مقابل شیطان بزرگ، راه تحقق اهداف انقلاب را در معنای حقیقی عقلانیت یعنی انقلابی گری ادامه می دهد.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود با گرامیداشت سالگرد رحلت دردناک امام بزرگوار، به مطالب و حقایقی که در طول سالهای گذشته درخصوص امام و انقلاب بیان شده، اشاره کردند و گفتند: درباره امام ناگفته هایی وجود دارد که باید به تدریج به ذهنیت جامعه منتقل شود اما مطالبی هم که در طول سالهای گذشته بیان شده اند، باید تکرار و مرور شوند تا راه و مبانی امام از گزند تحریف در امان بمانند و برخی افراد مجال تحریف امام را پیدا نکنند.


ایشان، مخاطب اصلی سخنان امروز خود را جوانان بیان و خاطرنشان کردند: از آنجا که جوانان دوران حماسه های بزرگ، پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دوران حرکت های بزرگ در مقابل تجزیه طلبان را ندیده اند، مخاطب اصلی توضیحات امروز من درخصوص امام، جوانان هستند، ضمن آنکه ذهن نسل جوان، بیش از دیگران در معرض حملات تحریف کنندگان قرار دارد.
رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان گفتند: پیروزی انقلاب اسلامی که تحقق اراده الهی بوسیله امام خمینی و با کمک مردم بود، یک جابجایی سیاسی صرف و کنار رفتن یک گروه از قدرت و روی کار آمدن گروه دیگر نبود، بلکه انقلاب اسلامی یک تحول عمیق و عظیم در عرصه سیاست کشور و در متن جامعه ایرانی بود.


حضرت آیت الله خامنه ای به تحول عمیقی که در عرصه سیاست کشور بوجود آمد، اشاره کردند و افزودند: انقلاب اسلامی، یک دیکتاتوریِ بسته و ارثی و وابسته به بیگانگان و دنباله رو آنها را به یک حکومت مردم‌پایه و متکی به مردم و مستقل و سربلند و دارای هویت تبدیل کرد.


ایشان در خصوص تحول عمیقی که انقلاب اسلامی در متن جامعه ایجاد کرد، گفتند...

 ادامه مطلب


درباره : ولی فقیه , انتخابات , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 13
[ دوشنبه 15 خرداد 1396 ] [ 17:57 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

نفوذی ها غریبه نیستند آقای آشنا!/ جیسون رضائیان، سیامک نمازی، آفرین چیت ساز و اکنون عضو دفتر مشاور رئیس جمهور، عمق واقعی نفوذ در دولت چقدر است؟

مشاور رئیس جمهور در واکنشی منفعلانه، ضمن تایید دستگیری یک جاسوس مدعی شده که فرد دستگیرشده، از"مرتبطین" با وی بوده و نه "مدیر دفتر " او. اما چرا او ماجرا را برای مردم شفاف سازی نمی کند و توضیح نمی دهد که چه مدت و چگونه با این جاسوس مرتبط بوده و چه مراوده و داد و ستدی با نامبرده داشته است؟ سوال را به نحو دیگری هم می شود مطرح کرد: آیا این فرد فقط جمع آوری اطلاعات سرّی می کرده و یا مسئولیت خط دهی در عملیات روانی و تخریب و تشدید رادیکالیسم در فضای انتخاباتی را نیز برعهده داشته است؟

 

گروه سیاسی-رجانیوز: محمد ایمانی فعال سیاسی و عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان در کانال شخصی خود نوشت: آقای حسام الدین آشنا  مشاور رئیس جمهور در واکنشی منفعلانه، ضمن تایید دستگیری یک جاسوس مدعی شده که فرد دستگیرشده، از"مرتبطین" با وی بوده و نه "مدیر دفتر " او. (گویا این فرد را وزارت اطلاعات دستگیر کرده است) فرض کنیم موقعیت فرد دستگیر شده همان است که آشنا می گوید. اما چرا او ماجرا را برای مردم شفاف سازی نمی کند و توضیح نمی دهد که چه مدت و چگونه با این جاسوس مرتبط بوده و چه مراوده و داد و ستدی با نامبرده داشته است؟ سوال را به نحو دیگری هم می شود مطرح کرد: آیا این فرد فقط جمع آوری اطلاعات سرّی می کرده و یا مسئولیت خط دهی در عملیات روانی و تخریب و تشدید رادیکالیسم در فضای انتخاباتی را نیز برعهده داشته است؟
 
 شاید با پاسخ این سوال بتوان از تحلیل های مسمومی که آقای آشنا در فضای مجازی و تلگرامی علیه طی 7-8 ماه گذشته نوشت، رازگشایی کرد. و سوال مهم تر...


ادامه مطلب


درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 15
[ یکشنبه 14 خرداد 1396 ] [ 15:41 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

تولیت آستان قدس رضوی گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌های اخلاقی که یک مسئول و مدیر در جامعه اسلامی باید از آن برخوردار باشد، شرح صدر است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز در جلسه تفسیر قرآن در مسجد گوهرشاد حرم رضوی(ع) اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اخلاقی که یک مسئول و مدیر در جامعه اسلامی باید از آن برخوردار باشد، شرح صدر است.

وی گفت: یک مدیر اسلامی باید بداند که در مصدر امور با فراز و نشیب‌های گوناگونی مواجه بوده و برای دستیابی به اهداف با سختی‌های بسیاری روبه‌رو است و اگر از صبر، بردباری و شرح صدر برخوردار نباشد در برابر مشکلات ناتوان شده و جامعه را با سختی مواجه خواهد کرد.

تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: شرح صدر گستردگى و وسعت نظر است، به‌طورى که انسان ظرفیت تحمل مشکلات در سختی‌ها و شکرگزاری در نعمات را داشته باشد و در فراز و فرودهای زندگی عرصه عبودیت خداوند را ترک نکند.

رئیسی گفت: آن شجاعتی را که باعث شد امام خمینی(ره) خروش «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» برآورند و رهبری آن‌چنان مقتدرانه در موضوع «منا» به عربستان نهیب بزنند و اوضاع را تغییر دهند، قدرت و شجاعتی است که در پرتوی اتکای به خداوند متعال و تأسی از آموزه‌های ائمه اطهار شکل گرفته و تبلور ظرفیت سازی اسلامی است.لینک ثابت

درباره : انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 10
[ جمعه 12 خرداد 1396 ] [ 0:51 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

شورای نگهبان با صدور بیانیه ای صحت نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد/ تخلفات اثبات شده برای رسیدگی به قوه قضاییه ارسال می شود.

شورای نگهبان با صدور بیانیه ای درباره نتیجه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، ضمن تایید صحت انتخابات از ارسال تخلفات محرز شده به قوه قضاییه برای رسیدگی بیشتر خبر داد.

 

شورای نگهبان درباره نتیجه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد.
 
این بیانیه به شرح ذیل است:
 
«باسمه تعالی
 
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
 
إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَی أَهْلِهَا وَإِذَا حَکَمْتُم بَیْنَ النَّاسِ أَن تَحْکُمُواْ بِالْعَدْلِ
 
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری که به مثابه اعلام اعتبار، اعتماد و اطمینان مردم عزیز میهن اسلامی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، سر انجام به سلامت پایان یافت.
با سپاس بیکران به درگاه خداوند قادر متعال بخاطر حضور مردم بصیر و ولایت مدار که به حق نعمت الهی شمرده می شوند و در همه مقاطع تاریخی و حیاتی با گام نهادن در میدان حضور، نقش اصلی و تعیین کننده خود را در تحکیم پایه های حکومت اسلامی، این شجره طیبه و یادگار حضرت امام راحل(ره) ایفا می نمایند و با تشکر از مردم مسلمان و شریف ایران اسلامی که با حساسیت نسبت به آینده جامعه خود گامهای اساسی را در تعیین سرنوشت خویش برداشتند.
 
خدمت گزاران شما ملت غیور در شورای نگهبان در انجام وظایف قانونی و شرعی خود محکم و استوار در جهت پاسداری از آرای مردم به عنوان حق الناس با چشمانی بیدار مراقبت کرده و از این امانات الهی همانگونه که در صندوق ها ریخته شده بود صیانت کردند.
 
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، سنگ محکی دوباره برای آزمایش مردمان مؤمن و علاقه مند به میهن اسلامی از یک سو و البته آزمونی بس سنگین برای دست اندرکاران امر انتخابات از سویی دیگر گردید. مشارکت گسترده مردم متدین و انقلابی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و علاقه آنان در این امر، خود نشانه ای است از اوج اطمینان، اعتماد و ایثار به نظام مردم سالار دینی و پاسخی است در خور به بیگانگان بدنهاد که هر روز انتظار افول این شجره طیبه را دارند. غافل از اینکه نظام اسلامی و مردمی ریشه در آسمان ها دارد و با کینه ورزی و کینه توزی دشمنان سست بنیان نه تنها هراسان نمی شود که چون کوهی استوار در پاسداری از آرمان های بلند مردم مسلمان ایستادگی می نماید.
 
حضور تعیین کننده مردم، به تعبیر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی موجب شده تا دشمن از هیبت جمهوری اسلامی ایران وحشت کند، چرا که این حضور به مفهوم حفظ اقتدار، حفظ ابهت، و حفظ مصونیت کشور است. همه می‌دانیم که انتخابات به منزله حمایت از اسلام و وفاداری و بیعت مردم با نظام اسلامی است و به خوبی می‌دانیم که این کنش سیاسی – اجتماعی به منزله مهم ترین عنصر قدرت است. جمهوری اسلامی ایران با ایمان به قدرت مردم انتخابات را به مثابه نعمتی الهی دانسته و اکنون که بحمدلله این مرحله از آزمون الهی به پایان رسیده، شورای نگهبان مفتخر است که اقدامات انجام گرفته در راستای صیانت از آرای مردم را از تیر ماه ۱۳۹۵ تا به امروز، به اختصار اعلام نماید...


ادامه مطلب


درباره : حوادث , انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ , فساد مالی ,
بازدید : 9
[ چهارشنبه 10 خرداد 1396 ] [ 15:55 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

نظر شورای نگهبان درباره انتخابات را فصل الخطاب می‌دانم/امیدوارم قوه قضائیه به تخلفات اعلامی از سوی آن شورا، به طور جدی رسیدگی کند.

حجت‌الاسلام رئیسی در واکنش به تایید صحت انتخابات تصریح کرد: اینجانب نظر شورای محترم نگهبان درباره انتخابات را فصل الخطاب می‌دانم.

 

گروه سیاسی - رجانیوز، حجت‌الاسلام رئیسی، نامزد دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از تایید صحت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در اینستاگرامش نوشت:اینجانب نظر شورای محترم نگهبان، درباره انتخابات را فصل الخطاب می دانم و امیدوارم قوه قضائیه به تخلفات اعلامی از سوی آن شورا، به طور جدی رسیدگی کند.
 
حجت الاسلام رئیسی که تولیت آستان قدس رضوی را در دست دارد توانسته بود برای اولین بار به رقیبی قدرتمند با 16 میلیون رای در مقابل رئیس جمهور مستقر مطالبات مردم و محرومین را نمایندگی کند. ایشان قبلا با ارسال اسناد زیادی، به تخلفات گسترده از سوی دولت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 1396 اعتراض داشت.


لینک ثابت

درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 13
[ چهارشنبه 10 خرداد 1396 ] [ 15:50 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

چرا دولت سند 2030 و FATF را به مجلس نیاورد؟ / دولت به دستور آقای روحانی FATF را امضا کرد/ هر تیم هسته‌ای که آقای روحانی مسئول آن بوده در آن جاسوس پیدا شده است/ حاضرم با آقای ظریف و عراقچی مناظره کنم

حجت الاسلام نبویان، نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: بر اساس FATF اگر ایران تمام دستورات گفته شده در ایران قرارداد را انجام نداد، این نهاد مجددا اقدامات ماقبل را به ما تحمیل خواهد کرد.

 

حجت الاسلام نبویان نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها بعد از برجام گفتند اگر می خواهید تعهدات خود را انجام دهیم باید FATF را اجرا کنید، گفت: بر اساس FATF اگر ایران تمام دستورات گفته شده در ایران قرارداد را انجام نداد، این نهاد مجددا اقدامات ماقبل را به ما تحمیل خواهد کرد.
 
حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری که صبح امروز با عنوان تعهدات ایران در برجام و fatf در خبرگزاری دانشجو برگزار شد با بیان اینکه پیروز انتخابات مردم عزیز و سربلند انقلاب هستند و این مردم شایسته خدمت هستند، گفت: امیدواریم مسئولان مشکلات بیکاری و اشتغال را حل کنند.
 
وی با بیان اینکه صحبتی از بنده پخش شد و برخی بد اخلاقی سیاسی کردند، اظهار داشت: گفته شد که من ادعا کردم که طرف مقابل تعهد داده که حاج قاسم سلیمانی را تحویل غربی ها بدهند. من اسناد محرمانه‌ای ندارم و تمام این اسناد غیرمحرمانه هست.
 
نبویان ادامه داد: فردو به لحاظ غنی‌سازی و دانش غنی سازی تعطیل شده است و حتی وقتی قرار شد جای انبار کردن سانتریفیوژهای اضافه را مشخص کنند با دستور آمریکا در نطنز انبار شد.
 
نماینده سابق مجلس افزود: آقایان اراک را با افتخار و با دستور آمریکا بتن ریختند و در بند 74 تا 78 برجام نیز اجازه بازرسی از تمام مراکز نظامی را داده اند.
 
وی با بیان اینکه...


ادامه مطلب


درباره : انتخابات , فتنه , برجام , آمریکا , رژیم صهیونیستی , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 8
[ چهارشنبه 10 خرداد 1396 ] [ 15:45 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

در مورد اتهامات دولتی ها بیش از حد خویشتنداری کردیم؛تحقیقات در خصوص حسین فریدون همچنان ادامه دارد/ علت کند پیش رفتن پرونده بابک زنجانی همکاری محدود بانک مرکزی و وزارت امور خارجه است/ پول‌هایی که از صندوق فرهنگیان برداشت شده هنوز برنگشته است

سخنگوی قوه قضائیه گفت: کسانی هستند که حق تبلیغات له یا علیه دیگری نداشتند، کسانی که امکانات و وجوه دولتی را تصرف یا برای خرید رأی اقدام کرده‌اند که این افراد به تدریج احضار و تفهیم اتهام شده‌اند.

 

گروه سیاسی - رجانیوز، حجت الاسلام محسنی اژه ای در صد و سیزدهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: اتهامات افرادی که  مطرح است باید رسیدگی شود و دستگاه قضا حتما رسیدگی خواهد کرد.
 
وی افزود: عناوین اتهامی یک دسته کسانی هستند که اقداماتی علیه امنیت کشور داشته اند که مدعی العموم وارد می شود و آنها را پیگیری خواهد کرد.
 
اژه‌ای افزود: یک عده کسانی هم هستند که حق تبلیغات له یا علیه دیگری را نداشتند، کسانی که امکانات و وجوه دولتی را تصرف یا در جهت خرید رای اقدام کرده اند.
 
معاون اول قوه قضاییه گفت: این افراد را به تدریج احضار کردند، در حال رسیدگی است، اتهامات تفهیم می شود.
 
در ادامه به صورت اختصار قسمت های مهمی از صحبت های سخنگوی قوه قضائیه در اختیار مخاطبین رجانیوز قرار میگرد:
 
*از نامزدهایی که رای نیاوردند تشکر می کنیم که با تمکین به قانون شیرینی انتخابات را تلخ نکردند 
 
سخنگوی دستگاه قضایی در یکصد و سیزدهمین نشست خبری اظهار داشت: 
مردم با حضور خود بر عزت و اقتدار کشور افزودند و خواسته مقام معظم رهبری در این خصوص عملی شد.
نیروهای امنیتی و قضایی با تلاش خود در یک ارامش صد در صد انتخابات را برگزار کردند.
از نامزدهایی که رای نیاوردند تشکر می کنیم که با تمکین به قانون شیرینی انتخابات را تلخ نکردند 
 
*برخی به واسطه استفاده از وجوه دولتی برای تبلیغ و خرید رأی در انتخابات تفهیم اتهام شدند.
 
گزارش های متعددی به قوه قضائیه رسیده است که...


ادامه مطلب


درباره : معیشت , حقوق های نجومی , انتخابات , نفوذ , فساد مالی ,
بازدید : 6
[ چهارشنبه 10 خرداد 1396 ] [ 15:41 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

قانون مبارزه با فعالیت‌های ثبات‌زدای ایران در سال 2017 را می‌توان جدی‌ترین و جامع‌ترین قانون تحریمی ایالات متحده آمریکا پس از اجرای برجام دانست.

گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس – مهدی پورصفا: وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکایی که حالا دوران بازنشستگی خود را طی می کند در سخنرانی های گوناگونی که به دعوت دانشگاه ها و اندیشکده های گوناگون صورت گرفته است بارها بر این نکته تاکید کرده که در مورد هیچ پرونده ای همچون پرونده هسته ای ایران نمی توان سناتورهای دموکرات و جمهوری خواهان را برای تصویب یک لایحه متحد کرد.

مصداق سخنان شرمن را به خوبی می توان در طرح اس.722 دید. طرحی که با حمایت سناتورهای دموکرات و جمهوری خواه در سوم فروردین سال جاری به کنگره ایالات متحده آمریکا ارائه و در نهایت در 4 خرداد ماه به تصویب کمیته روابط خارجی سنای ایالات متحده آمریکا رسیده است.

این لایحه هم اکنون در انتظار تصویب درصحن علنی سنا است تا پس از طی مراحل قانونی و با تصویب دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا به لیست قوانین تحریمی علیه ایران اضافه شود.

* "قانون مبارزه با فعالیت های ثبات زدای ایران در سال 2017" چه می‌گوید

این طرح را که عنوان اصلی آن "قانون مبارزه با فعالیت های ثبات زدای ایران در سال 2017 " است، می توان جدی ترین و جامع ترین قانون تحریمی ایالات متحده آمریکا پس از اجرای برجام دانست.

این طرح به صورت کلی از 12 بخش تشکیل شده است و رییس جمهور ایالات متحده آمریکا را موظف به شناسایی دایره وسیعی از فعالیت‌های ایران در حوزه منطقه، حوزه تسلیحاتی و حقوق بشر و اعمال تحریم های جدی و موثر بر افراد و نهادهای دخیل در این حوزه را می کند.

نگاهی کوتاه به لیست این فعالیت ها نشان می دهد که جهت گیری اصلی این طرح علاوه بر احیای برخی از تحریم های پیش از برجام در قالب های جدید، فشار بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان محرک اصلی طرح‌های موشکی و فعالیت های منطقه ای ایران را دنبال می کند.

با این حال...ادامه مطلب


درباره : انتخابات , برجام , آمریکا , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 15
[ دوشنبه 08 خرداد 1396 ] [ 13:0 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

در پی اعلام خبر دیدار رئیس‌جمهور با آیت الله مکارم شیرازی دفتر این مرجع تقلید، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

 

 گروه سیاسی - رجانیوز، در پی اعلام خبر دیدار رئیس‌جمهور با آیت الله مکارم شیرازی، دفتر این مرجع تقلید، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 
در این اطلاعیه آمده است: جناب رئیس‌جمهور محترم عصر پنج شنبه در دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی (مدّظلّه)، با ایشان در فضایی صمیمانه و جدی ملاقات داشتند.
 
دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی افزوده است: پس از توضیحات ریاست جمهوری درباره مسائل مختلف کشور معظم‌له تذکراتی درباره مشکلات کشور داده و رهنمودهایی ارائه نمودند که امیدواریم انجام گردد و آینده‌ای بهتر از گذشته نصیب همه شهروندان گردد.
 
شایان ذکر است در متن سایت ریاست جمهوری، جز در موارد قطع یارانه ثروتمندان و افزودن یارانه فقرا (که به نفع دولت است) خبری از دیگر تذکرات آیت الله مکارم شیرازی نیست.
 
این مرجع تقلید اخیرا موضع جدی‌ای علیه سند 2030 گرفته‌اند، اما رئیس‌جمهور مخالفان این سند را طلاب ساده بلندگو به دست خوانده‌ است.

 لینک ثابت

درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 11
[ دوشنبه 08 خرداد 1396 ] [ 12:57 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

عده‌ای برای از بین بردن فتنه ۸۸ تخلف در انتخابات را در دستور کار قرار داده بودند /سابقه نداشته مجلس به شش وزیر دولت نسبت به تخلفات انتخاباتی تذکر داده باشد/دولت به برجام موشکی و برجام فرهنگی فکر نکند.

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه بصیرت مردم اجازه فتنه‌گری، خسارت و از بین بردن امنیت جامعه را به معاندان نظام نمی‌دهد، گفت: دستور کار عده‌ای برای از بین بردن فتنه سال ۸۸ تخلف در انتخابات بود تا نظام دچار چالش شود.

 

 

گروه سیاسی - رجانیوز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان کرج حلول ماه مبارک رمضان را  تبریک گفت و با تأکید بر اینکه ماه رمضان ماه پر خیروبرکتی است، اظهار کرد: برای اعمال خیر در ماه مبارک رمضان پاداش چند برابری در نظر گرفته‌شده است.

 
آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه ماه رمضان ماه عظیمی است، گفت: روزه در ماهی بر انسان واجب شده است که ماه نزول قرآن است.
 
خطیب جمعه کرج با تأکید بر اینکه ماه رمضان ماه بندگی است، گفت: خانواده‌ها برای فرزندانی که برای نخستین بار است روزه می‌گیرند خاطره ایجاد کنند تا اهمیت این ماه در ذهنشان باقی بماند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیست و نهم اردیبهشت‌ماه اشاره کرد و گفت: حضور حماسی مردم و مشارکت ۷۳ درصدی در انتخابات باعث تقویت نظام است و سرمایه‌های ملی را افزایش می‌دهد.
 
تخلفات انتخابات پیگیری شود
 
وی از شهروندان البرزی برای حضور پرشور تشکر کرد و گفت: از آن دسته از مردم که نسبت به تخلفات و بی‌تدبیری‌ها و ایجاد نارضایتی حوصله کردند و در مسیر عزتمندی نظام حرکت کردند و مطالبات خود را مراجع قانونی و شورای نگهبان که فصل الخطاب است پیگیری می‌کنند نه در کف خیابان.
 
آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه بصیرت مردم اجازه فتنه‌گری، خسارت و از بین بردن امنیت جامعه را به معاندان نظام نمی‌دهد، گفت: دستور کار عده‌ای برای از بین بردن فتنه سال ۸۸ تخلف در انتخابات بود تا نظام دچار چالش شود.
 
خطیب جمعه کرج بابیان اینکه اگر هوشیاری حزب‌الله و مردم ولایتمدار نبود این حربه خنثی نمی‌شد، گفت: اگر بصیرت مردم نبود احتمال فتنه‌ای دیگر وجود داشت.
 
به گفته نماینده ولی‌فقیه در استان البرز تخلفات اگر منجر به تغییر درنتیجه انتخابات نشود اما باید با متخلفان در هر نهادی و منصبی که قرار دارند برخورد قانونی شود تا خدای نکره مصلحت‌اندیشی باعث به وجود آمدن یک‌روند خلاف در نظام اسلامی نشود تا عده‌ای بتوانند با مکانیزه موجود برای از بین بردن حق‌الناس هرگونه خواستند عمل کنند.
 
وی با تأکید بر اینکه شورای نگهبان باید از آرا مردم صیانت کند، گفت: اگر تخلفی انجام‌شده باشد باید بررسی شود و همه این مهم را قبول دارند که فصل الخطاب در این رابطه شورای نگهبان است.
 
سفر ترامپ به عربستان حائز اهمیت است
 
آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه...


ادامه مطلب


درباره : انتخابات , بصیرت , نفوذ , ابتذال ,
بازدید : 10
[ دوشنبه 08 خرداد 1396 ] [ 12:49 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

آمادگی مناظره با وزیر درباره تخلفات انتخاباتی وزارت کشور را دارم/برخی اظهارات رحمانی فضلی مبنای قانونی و منطق حقوقی ندارد.

نماینده حجت‌الاسلام رئیسی در ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تخلفات وزارت کشور در انتخابات 29 اردیبهشت محرز است، گفت: آمادگی بررسی تخلفات قبل و حین انتخابات را با حضور وزیرکشور دارم.

 

رجانیوز - گروه سیاسی: مرتضوی نماینده حجت‌الاسلام رئیسی در ستاد انتخابات کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس،‌  بابیان اینکه تخلفات انتخاباتی وزارت کشور فراوان است،‌ اظهار داشت: آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان هم در بیانات خود به این تخلفات تصریح کرد و از مسئولین قضایی درخواست کردند که با متخلفان برخورد شود.
 
وی افزود: از طرف دیگر در اظهارات اخیر رئیس‌کل دادگستری استان تهران ذکرشده بود که تعدادی از مسئولین اجرایی ازجمله استانداران و فرمانداران متخلف به شعبه کارکنان دولت دادگستری تهران فراخوان شده‌اند.
 
مرتضوی با تأکید بر اینکه به اعتقاد ما تخلفات وزارت کشور در انتخابات 29 اردیبهشت محرز است، خاطرنشان کرد: باوجود گذشت 9 روز از برگزاری انتخابات وزارت کشور این حق را برای رقیب قائل نشده که نتایج تفکیکی انتخابات را به سایر کاندیداها به‌صورت مکتوب اعلام کند.
 
وی در همین راستا ادامه داد: از همان روز اول رئیس ستاد آقای رئیسی طی نامه‌ای رسمی از وزیر کشور خواست نظر به اینکه طبق قانون فرصتی برای اعتراض به شورای نگهبان وجود دارد جزئیات آمار آرای شعب اخذ رأی تمام کشور را در اختیارمان قرار دهند ولی از آن روز تاکنون هیچ اطلاعاتی مکتوبی از سوی وزارت کشور در اختیار ما قرار داده نشده است.
 
مرتضوی بابیان اینکه من این آمادگی رادارم که اگر صداوسیما فرصتی را فراهم کند تخلفات قبل و حین انتخابات را با وزیر کشور در فضایی شفاف بررسی و رسیدگی کنیم، اظهار داشت: اینکه آقای رحمانی فضلی می‌گوید جزئیات نتایج انتخابات را بعد از تائید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان ارائه می‌کند هیچ مبنای قانونی و منطق حقوقی ندارد.
 
وی تأکید کرد:‌ اگر تدبیر درستی بر ستاد انتخابات کشور حاکم می‌شد بسیار راحت‌تر این انتخابات اجرا و این تخلفات نیز صورت نمی‌‌گرفت.
 
مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: من دو روز قبل از انتخابات به وزیر کشور نامه‌ای فرستادم که ما مشکلات را می‌بینیم و درخواست جلسه‌ای با هیات اجرایی برای رفع این مشکلات داریم ولی وزیر کشور توجهی به این درخواست‌ها نکرد.


لینک ثابت

درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت ,
بازدید : 7
[ دوشنبه 08 خرداد 1396 ] [ 12:38 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

 

سند 2030 چگونه دولت را ملزم به رسمیت بخشیدن به حقوق همجنس بازها می کند / وقتی آموزش انحراف جنسی «برابری آموزشی» نامیده می شود.

نگاهی به بخش هایی از سند 2030 مشخص می کند که باید بیش از پیش مراقب اجرایی شدن آن و رفتن زیر بار اجرای آن در ایران بود. چرا که در جایی از آن به صراحت مطالبی خلاف شرع و عرف جامعه ایرانی بیان می شود.

 

گروه اجتماعی - رجانیوز: هشدار مقام معظم رهبری در خصوص اجرای سند آموزشی یونسکو با نام 2030 توجه های فراوانی را به سوی این سند  جلب کرد. بسیاری از رسانه و کارشناسان که به هر دلیلی تا پیش از این به این سند و محتوای آن به صورت جدی نگاه نکرده بودند در هفته های اخیر سعی در بررسی تیزبینانه تر این سند داشتند. 
 
رهبر معظم معظم انقلاب اسلامی در دیدار با معلمان و فرهنگیان در خصوص این سند فرمودند: «این سند ۲۰۳۰ سازمان ملل و یونسکو و این حرفها،(۸) اینها چیزهایی نیست که  جمهوری اسلامی بتواند شانه‌اش را زیر بار اینها بدهد و تسلیم اینها بشود. به چه مناسبت یک مجموعه‌ی به‌اصطلاح بین‌المللی‌ای -که قطعاً تحت نفوذ قدرتهای بزرگ دنیا است- این حق را داشته باشد که برای کشورهای مختلف، برای ملّتهای گوناگون، با تمدّنهای مختلف، با سوابق تاریخی و فرهنگی گوناگون، تکلیف معیّن کند که شما باید این‌جوری عمل کنید؟ اصل کار، غلط است.»
 
همچنین آیت الله مکارم شیرازی از مراجع اعظام تقلید به صورت جدی به اجرایی شدن این سند واکنش نشان داده و بیان داشتند: «فراموش نکنیم که یونسکو متولی این مسئله است و همیشه دولت های سلطه‌گر جاسوس‌هایی در این نهاد به نام کارمند و خبره دارند بیان کرد: آقایان  می‌گویند ما هنگام پذیرش این سند زیر آن نوشته‌ایم که ما تا جایی قبول داریم که با فرهنگ و مذهب ما سازگار باشد که راست می‌گویند و نوشته و به مقام معظم رهبری هم ارسال کرده‌اند و رونوشتی هم به ما داده‌اند؛ ولی این افراد توجه نکرده‌اند که آن ها می گویند شرایط شما را تا جایی می‌پذیریم که بر خلاف روح سند نباشد در حالی که ما یک کشور مذهبی و دارای شرایط و فقه خاصی هستیم و این تشکیلات با روح سند سکولار نمی‌سازد و چگونه قبول کنیم که آن را اجرا کنیم
 
در عین حال علی لاریجانی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر این که تصویب این سند باید توسط مجلس انجام میشد اعلام کرد که این سند به صورت شکلی مشکلی ندارد ولی محتوای آن را می توان مورد بررسی قرار داد وی می گوید: «در مورد این مصوبه آقای کریمی قدوسی هم سوال کردند، دو بحث وجود دارد اول بحث شکلی دوم بحث محتوایی. مصوبه ۲۰۳۰ به هیئت تصویب مصوبات در مجلس ارائه شد هیئت تطبیق از نظر شکلی این مصوبه را مورد بررسی قرار داد، که مشکلی نداشت.»
 
نگاهی به بخش هایی از سند مشخص می کند که باید بیش از پیش مراقب اجرایی شدن آن و رفتن زیر بار اجرای آن در ایران بود. چرا که در جایی از آن به صراحت مطالبی خلاف شرع و عرف جامعه ایرانی بیان می شود. 
 
بخشی از واقعیت سند 2030 با عنوان «آموزش با کیفیت و برابر»
 
«آموزش برابر» از نظر یونسکو یعنی چه؟
 
به متن زیر توجه کنید...


ادامه مطلب


درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ , ابتذال , فساد اخلاقی ,
بازدید : 6
[ دوشنبه 08 خرداد 1396 ] [ 12:25 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

رییس شوراى شهر تهران از ارسال نامه به وزیر کشور و رییس مجلس براى بررسى انتخابات شوراى شهر خبر داد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهدى چمران رئیس شوراى شهر تهران با اشاره به نتایج انتخابات پنجمین دوره شوراى شهر اظهار داشت:ما به انتخابات و حضور مردم در این عرصه و نشاط آنها افتخار می کنیم و به انتخابات هایی که از اول انقلاب برگزار شده میبالیم و در اصل این انتخابات نیز بحثى وجود ندارد.

وى افزود: ما اصلا به دنبال رفتن به شورا و بالا و پایین کردن آرا نیستیم و من ازحضور در شورا اشباع شده ام و اصلا براى رفتن مجدد به شورا تلاشى نخواهم کرد و هر جایی از کشور براى خدمت آماده ام؛ حتى اگر به فرموده رهبرى یک پاسگاه مرزى در سیستان و بلوچستان باشد و هر جایی که باشد به خدمتگزارى افتخار میکنیم و اصلا به دنبال جایگاه نیستیم.

چمران با بیان اینکه علی رغم قبول کردن نتایج انتخابات اما خواهان اجراى قانون هستیم گفت:باید قانون اجرا شود تا همه چیز شفاف شود و مردم نسبت به انتخابات اعتماد داشته باشند و باور کنند و قانون نیز باید اجرا شود.

وى در ادامه تصریح کرد...ادامه مطلب


درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 10
[ سه شنبه 02 خرداد 1396 ] [ 20:38 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

نامه مهم حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی درباره تخلفات انتخاباتی دولت به دبیر شورای نگهبان/با وعده ای که به مردم ایران داده ام نمی توانم در برابر ظلم به حقوق مردم سکوت کنم


حجت الاسلام رئیسی ضمن تاکید بر حق الناس بودن آرای مردم ، خواستار رسیدگی دقیق هیات نظارت بر انتخابات به این تخلفات ، تا حصول نتیجه قطعی شده است.

 

گروه سیاسی-رجانیوز: دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در نامه ای به آیت الله احمد جنتی ، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان ، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.
 
به گزارش رجانیوز، وی به همراه این نامه ۳ صفحه ای ، صدها صفحه مستند را در چندین مجلد برای شورای نگهبان ارسال کرده است.
 
حجت الاسلام رئیسی ضمن تاکید بر حق الناس بودن آرای مردم ، خواستار رسیدگی دقیق هیات نظارت بر انتخابات به این تخلفات ، تا حصول نتیجه قطعی شده است.
 
در بخشی از این نامه آمده است : همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی موظف و مکلف به حفظ جمهوریت نظام و پاسداری از آرای مردم که مصداق حقوق شهروندی ایرانیان است می باشیم و اینجانب با وعده ای که به مردم قهرمان و نجیب ایران داده ام ، نمی توانم در برابر ظلم به حقوق مردم سکوت کنم ؛ لذا تقاضا دارم در اجرای قانون به موارد گفته شده توجه و رسیدگی جدی شود.
 
گفتنی است این کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز گذشته در پیامی با تبریک حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات روز جمعه ، برخی بداخلاقی های انتخاباتی و  تخلفات آشکار در قبل و حین برگزاری انتخابات را از لحظات تلخ این رویداد خوانده و تاکید کرده بود آن را از مسیر قانونی پیگیری خواهد کرد.

 لینک ثابت

درباره : حوادث , انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 17
[ سه شنبه 02 خرداد 1396 ] [ 20:21 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

دفتر دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی طی یک فراخوان عمومی در قالب اطلاعیه ای از متخصصین و صاحب نظران در جهت شناسایی مشکلات واقعی مردم و ارائه راه حل برای آنها خواستار درخواست همکاری با کارگروه های تخصصی تشکیل شده از سوی وی گردید.

 

گروه سیاسی-رجانیوز: دفتر دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی طی یک فراخوان عمومی در قالب اطلاعیه ای از متخصصین و صاحب نظران در جهت شناسایی مشکلات واقعی مردم و ارائه راه حل برای آنها خواستار همکاری با کارگروه های تخصصی تشکیل شده از سوی وی گردید.
 
به گزارش رجانیوز متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اینک که دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با شور و نشاطی مثال زدنی به اتمام رسیده است؛ باید بیش از هر زمان دیگر نسبت به مشکلات واقعی و اصلی مردم توجه داشت و این مهم محقق نمی شود مگر با عزم و اراده ی عمومی آحاد مردم و مسئولان.
 
در این راستا، پس از انتخابات سال 92 تلاش شد تا با کمک کارشناسان، صاحب نظران و متخصصین در عرصه های مختلف، با تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های گوناگون از جمله در: فرهنگ، سیاست خارجی، اقتصاد، کشاورزی، مسکن، صنعت، بانکداری، شفافیت و مبارزه با فساد، دیپلماسی اقتصادی، نظام سلامت، ورزش، فضای مجازی و ... مشکلات واقعی مردم شناسایی و در گام بعدی نسبت به ارائه راه حل آنها مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی پاسخ عملیاتی و مناسب تهیه شود.
 
نظر به اینکه بسیاری از عزیزان به ویژه در ایام انتخابات با  ارسال برنامه های تخصصی تقاضای همکاری با این کارگروه ها را داشته اند؛ جهت ارتباط با  آیدی تلگرام @goftemanenghelab1396 یا ایمیل goftemanenghelab@chmail.ir اقدام فرمایید.
 
روابط عمومی دفتر دکتر سعید جلیلی

 لینک ثابت

درباره : انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 7
[ سه شنبه 02 خرداد 1396 ] [ 20:5 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه متاسفانه وزارت کشور از ارائه شفاف نتایج و تفکیک صندوق‌های اخذ رای خودداری می‌نماید، تاکید کرد: نتایج شمارش آرا به تفکیک صندوق اعلام گردد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی، در نامه‌ای خطاب به وزیر کشور نوشت: پیرو مکاتبات و پیگیری‌های مکرر گذشته و علی‌رغم گذشت چهار روز از اجرای انتخابات، متاسفانه وزارت کشور از ارائه شفاف نتایج و تفکیک صندوق‌های اخذ رای خودداری می‌نماید.

وی تاکید کرد: وفق قانون، نتایج شمارش آرا به تفکیک صندوق اعلام گردد.لینک ثابت

درباره : انتخابات , فتنه , نفوذ ,
بازدید : 7
[ سه شنبه 02 خرداد 1396 ] [ 19:51 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

رئیس ستاد انتخابات استان فارس از بازداشت ۱۳۰ متخلف در جریان انتخابات استان فارس خبر داد و گفت: تاکنون ۱۱۰ نفر از آنها آزاد شده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، هادی پژوهش بعد از ظهر امروز در نشست خبری از بازداشت 130 متخلف در جریان انتخابات استان فارس خبر داد و گفت: تاکنون 110 نفر از آنها آزاد شده‌اند و با وتجه به اینکه بقیه هم جرم سنگینی نداشته‌اند امیدواریم  هر چه سریعتر آنها نیز آزاد شوند.

وی عنوان کرد: 109 گزارش تخلف انتخاباتی در فضای مجازی داشتیم که رسیدگی به این جرایم نیز در دست بررسی و اقدام است.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس خاطرنشان کرد: به هر شهرستان بیش از 100 درصد واجدان شرایط برگ تعرفه انتخابات داده شد و هیچ شهرستانی با کمبود تعرفه روبه‌رو نبوده است.

وی با بیان اینکه در 10 شهرستان استان فارس انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار شد و نتایج شوراهای اسلامی این شهرستان‌‌ها مشخص شده است، افزود: علاوه بر این شهرستان‌ها در شهرهای کوچک و روستاها نیز کار شمارش آرا تمام شده اما در شهرهای بزرگ مثل شیراز کار شمارش و تجمیع آرا زمان‌بر است و ممکن است تا فردا ادامه داشته باشد.

پژوهش با بیان اینکه بیش از 40 هزار نفر عوامل اجرایی سر صندوق‌های رای‌گیری در شعب استان فارس حضور داشتند، گفت: در مجموع همه عوامل اجرایی انتخابات در استان فارس بالغ بر 50 هزار نفر ساعت آموزش دیده بودند.

وی با بیان اینکه هنوز در بحث نرم‌افزای و سخت‌افزاری برگزاری انتخابات با مشکلاتی روبه‌رو هستیم که باید در ادوار بعد برطرف شود، عنوان کرد: مشکلی که دیروز در شهر شیراز با آن روبه‌‌رو بودیم مشکل پس زده شدن جمعیت به دلیل کندی روند انتخابات بود که این کندی روند هم برای حفظ سلامت انتخابات بوده است.لینک ثابت

درباره : انتخابات , فتنه , بصیرت , نفوذ ,
بازدید : 11
[ یکشنبه 31 ارديبهشت 1396 ] [ 0:11 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()

دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به حسن روحانی پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور را به وی تبریک گفت.

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به حسن روحانی انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور جدید ایران را تبریک گفت.

به گزارش شبکه المنار، نصرالله تاکید کرد که مشارکت گسترده مردم در این انتخابات بار دیگر عظمت این ملت و نظام اسلامی را اثبات کرد.

«بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه ساعاتی پس از اعلام اولیه پیروزی روحانی در رقابت انتخابات ریاست جمهوری را در پیامی تبریک گفت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نیز امروز با ارسال پیامی، پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت.لینک ثابت

درباره : انتخابات , بصیرت ,
بازدید : 10
[ یکشنبه 31 ارديبهشت 1396 ] [ 0:1 ] [ نویسنده : محمد حاتمی ] | نظرات ()
:: تعداد صفحات : 3
1 2 3 صفحه بعد


.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • انیمیشن گلکسی